Category

Категорії

Нові продукти

В даний час нових продуктів немає.

Устаткування для опалення

Тепло і комфорт - головні складові затишного сімейного гніздечка, в яке хочеться повертатися після робочого дня. Навіть найсучасніша меблі, дизайнерський ремонт не дозволять створити таке, якщо заздалегідь не потурбуватися про належне опалення приміщення. Будь то багатоквартирний будинок або приватний маєток, величезний офісний центр або маленька майстерня / магазин, обладнання для опалення (ціна залежить від обраного виду) стає обов'язковою складовою комфортних умов робочого процесу, відпочинку.

«Теплий Дім» - компанія, яка допоможе вибрати оптимальний вид опалювальних пристроїв для різних типів приміщень. Неважливо, з яким місцем пов'язані Ваші прагнення - це може бути житлова споруда або комерційна нерухомість - в будь-якому випадку ми підберемо найкраще рішення для створення ідеального мікроклімату.

Сучасне обладнання для опалення приміщень

Ринок опалювальної техніки рясніє всілякими пристроями, що працюють на різних природних ресурсах. Сказати, які з них 100% кращі, не можна - роль відіграє досить велику кількість нюансів. Напевно зрозуміло одне: газові тарифи зростають семимильними темпами, далеко не кожен може дозволити собі встановити газовий котел в якості основного джерела тепла і платити за рахунками щомісячно. Це і стало причиною появи альтернативних джерел обігріву. Переважно таке обладнання для опалення будинку (купити можете онлайн) грунтується на електриці.

Компанія «Теплий Дім» пропонує масу ідей, вибрати серед яких відповідну зможе кожен. Вже сьогодні наші клієнти купують:

 • Нагрівальні панелі. Опалювальний прилад у вигляді нагрівальних поверхонь плоскої форми, що розташовуються в стіні, перегородках або підлозі, які віддають тепло приміщенню. Розрізняють панелі з термостатом, інфрачервоні, керамічні, стеклокерамические, інші.
 • Термостати. Пристрої, завдяки яким температурний режим в кімнаті / приміщенні буде підтримуватися в стабільному стані.
 • Тепла підлога. Опалення, що нагріває повітря знизу за рахунок теплого настилу. Тепла підлога буває електричним і водяним.
 • Електричні котли. Екологічно чистий спосіб зігрітися. Котел працює на основі Тена або нагрівального елементу.
 • Біокаміни. Гранично прості, безпечні, екологічні, ефективні споруди, які функціонують з допомогою біоетанолу.
 • Теплові завіси. Спосіб кліматичної захисту теплого внутрішнього простору приміщення від холодної зовнішньої зони.
 • Теплові гармати, електричні тепловентилятори. Нагрівальні елементи з вентиляторами всередині пристроїв дозволяють забирати з кімнати холодне повітря, а віддавати теплий.
 • Водонагрівачі. Затребувані при організації індивідуальної системи ГВП. Можуть бути проточними, накопичувальними, проточно-накопичувальними.
 • Твердопаливні котли. Опалювальні споруди, що відрізняються неймовірною економією за рахунок використання доступного твердого палива: вугілля, дров, палетів, соломи, сміття.
 • Електричні конвектори. Забезпечать рівномірне прогрівання приміщення завдяки природній циркуляції прогрітого повітря.

  Перш ніж замовити обладнання для опалення , рекомендуємо детальніше ознайомитися з сучасними видами опалювальних приладів. Зробити це можна, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті «Теплого дому». Співробітники нашого інтернет-магазину проінформують Вас щодо цікавлять виробів, порекомендують оптимальні товари згідно з індивідуальними вимогами конкретного приміщення, після чого купітьоборудованіе для опалення газом або електрикою Ви зможете з упевненістю в правильності рішення.

Відгуки наших клієнтів


Опублікувати відгук