Category

Категорії

Електроконвектор Atlantic CMG BL-Meca / M 1500 Вт

1849

Новий продукт

1 516,20 грн.

-5%

1 596,00 грн.

 • Надійні конвектори CMG BL-meca від компанії Atlantic Groupe (Франція) - це класичні електричні обігрівачі. З успіхом їх можна використовувати в якості самостійної системи обігріву і додатково до централізованої мережі. Електричний конвектор Atlantic CMG BL-meca оснащений механічним термостатом з блокуванням і захистом від можливого перегріву. З представленого модельного ряду різної потужності (від 500 до 2500 Вт) можна вибрати панель для нагріву приміщення аж до 25 кв. м.

  Основні технічні характеристики конвектора Клас захисту - IP24 Механічний термостат з точністю до 1 градуса Монтаж на стіну Конвектор обладнаний захистом від перегріву Закритий ТЕН Блокування терморегулятора Потужність, Вт: 1500, Виконання: настінний, так само можна встановити на підлогу за допомогою комплектів ніжок (опція) , Площа обігріву, м²: 5-10, Габарити, мм: 458х450х78, Вага, кг: 3.2.

  Виробництво: Україна, Гарантія: 5 лет.Конвектор електричний CMG BL-meca зібраний на основі безпечних електронагрівальних елементів з алюмінієвим радіатором. Це, а також те, що він виготовлений в бризок виконанні IP24, дозволяє вам купити конвектор для обігріву, як житлових приміщень, так і кімнат з підвищеною вологістю (ванних, басейнів, душових). Дизайн корпусу дає можливість органічно вписати конвектор в інтер'єр більшості приміщень. На самому конвекторі відсутні гострі кути, про які можна поранитися, він не нагрівається до високої температури.

  Прилад виконаний з якісної сталі з порошковим покритіем.В заводському виконанні конвектор призначений для монтажу на стіну або під вікно, але при замовленні додаткового комплекту ніжок, можливо і використання його в підлоговому виконанні. При покупці й оформленні документів на конвектор обов'язково зверніть увагу на заповнення всіх гарантійних талонів, так як на нього дається розширена гарантія - 2 роки від виробника і 3 роки додатково від постачальника. II клас захисту конвектора дозволяє використовувати його при відсутності заземлення в електромережі.

  доставка

 • Цвет корпуса Белый
  Терморегулятор да
  Гарантийный срок 36 мес
  Тип нагревательного элемента Ленточный (игольчатый)
  Мощность обогрева 300 Вт
  Рекомендуемая площадь помещения 14 кв.м
  Тип установки Напольный
  Тип управления Механическое

Відгуки

Написати відгук

Електроконвектор Atlantic CMG BL-Meca / M 1500 Вт

Електроконвектор Atlantic CMG BL-Meca / M 1500 Вт