Category

Категорії

Електроконвектор Atlantic CMG D MK01 Потужність 2000 Вт

1855

Новий продукт

1 787,90 грн.

-5%

1 882,00 грн.

 • ЕЛЕКТРИЧНИЙ ОБІГРІВАЧ ATLANTIC Електричний конвектор CMG - французького виробника нагрівальних приладів, розрахований на використання в будівлях і приміщеннях будь-якої функціональної спрямованості. Це сучасні системи зі зрозумілою, простий і сучасної регулюванням за допомогою цифрового регулятора і дисплея. Конвектор розроблений на основі безпечного, «захищеного», алюмінієвого елемента нагрівання. До нього можна підключати настінні програматори з системою Chronopass. Висока точність регулювання температури дає відчутну економію в порівнянні з приладом, обладнаним механічним регулятором.

  Основні технічні характеристики обігрівача Клас IP24 - захист від бризок Термостат з можливістю програмування і роботи по таймеру Можливість використання програматора Економічний режим Монтаж на стіну Захист від перегріву Датчик перекидання Можливість надійної блокування терморегулятора Режим захисту від обмерзання. Потужність, Вт: 2000, Виконання: настінний, так само можна встановити на підлогу за допомогою комплектів ніжок (опція), Площа обігріву, м²: 5-10, Габарити, мм: 451х458х98, Вага, кг: 3.2,

  Виробництво: Україна, Гарантія: 5 лет.Конвектор електричний оснащений електронною системою управління і програмування за допомогою таймера. Наявність режиму економії дозволяє знизити споживання енергії за допомогою короткочасного зниження температури, наприклад, якщо ви йдете з дому. При включенні режиму захисту від обмерзання підтримується температура близько +7 градусів, це зручно при тривалій відсутності. Крім настінної установки можливе використання конвектора в підлогової конфігурації. Для цього необхідно не тільки купити конвектор, а й придбати комплект ніжок для него.Благодаря використання конструктивного виконання приладу з класом захисту IP24, можлива установка конвектора не тільки в приміщеннях з нормальною вологістю, а й в кімнатах з небезпекою попадання вологи на нього (ванні, душові).

  При покупці зверніть увагу на правильність заповнення гарантійного талона. Для отримання розширених гарантійних зобов'язань терміном на 5 років повинні бути заповнені основний і відривні талони виробника і постачальника (2 і 3 роки гарантії відповідно).

 • Цвет корпуса Белый
  Терморегулятор да
  Гарантийный срок 36 мес
  Тип нагревательного элемента Ленточный (игольчатый)
  Мощность обогрева 300 Вт
  Рекомендуемая площадь помещения 14 кв.м
  Тип установки Напольный
  Тип управления Механическое

Відгуки

Написати відгук

Електроконвектор Atlantic CMG D MK01 Потужність 2000 Вт

Електроконвектор Atlantic CMG D MK01 Потужність 2000 Вт