Category

Категорії

Газовий котел Геліос АКГВ 10м

1436

Новий продукт

6 163,00 грн.

 • Апарат опалювальний газовий побутовий бездимохідний -   з відводом продуктів згоряння через димовий канал і забором повітря через повітропідвідному канал зовні приміщення, призначений для місцевого водяного опалення житлових і службових приміщень.

  Незалежний Геліос АКГВ 10м - двоконтурний універсальний парапетний газовий котел бездимохідний з відводом продуктів згоряння і забором повітря через повітропідвідному канал зовні приміщення.

  Відмітною якістю даного котла є його універсальність: можливість підключення до системи опалення зліва / справа / хрест-навхрест; при цьому автоматика знаходиться по-центру.

  Газовий котел Геліос АКГВ 10м має закриту герметичну камеру згоряння, тобто здійснює забір повітря зовні будівлі і випуск продуктів згоряння за межі будівлі за власними горизонтальних каналах через трубу димохідну, вмонтовану в отворі зовнішньої стіни будівлі, і ВІТРОЗАХИСНА пристрій зовні, тому не вимагає вертикального димоходу.

  Теплообмінник - сталевий зварний зі спеціальними вертикальними жаропроводящімі безшовним суцільнотягнені трубами товщиною 3 мм для відводу димових газів. Всі теплообмінники випробовуються на надлишковий тиск до 3 атм., Що дозволяє монтувати систему з насосом.

  Апарат розрахований на застосування, як у відкритій, так і в закритій системах опалення. При монтажі апарату в закритій системі обов'язкова установка на трубопроводі, що подає, до відсічного вентиля, запобіжного клапана номінального тиску 250 кПа (2,5 кгс / см 2) /

  Газовий котел оснащений регулюючою автоматикою "630 EUROSIT" виробництва Італії, яка забезпечена багатофункціональної рукояткою управління і кнопкою пьезорозжига і атмосферної мікрощілинні газовим пальником POLIDORO Італія.

  Для економічної роботи газового котла (максимальна витрата газу до 1,1 м.куб. / Год.) Обсяг води в системі опалення не повинен перевищувати: 150л для чавунних радіаторів; 95л для ребристих труб;

  Опалювальна площа становить 100 м.кв. Ця модель газового котла Геліос АКГВ спеціально розроблена для квартир і малометражних приміщень.

  Якщо Ви піклуєтеся про навколишнє середовище, то наші котли спеціально для Вас: спеціальне обладнання забезпечує мінімальні викиди чадного газу в атмосферу.

  Автоматика "SIT" - це багатофункціональний регулятор подачі газу, що складається з термоелектричного пристрою контролю полум'я з блокуванням повторного розпалювання, регулятора тиску або гвинта налаштування максимального потоку, що моделює термостата з активною функцією миттєвого включення / вимикання. Вихідний тиск газу може бути відрегульовано гвинтом.

  Облицювальні панелі газового котла виконані за допомогою точкового зварювання, що забезпечує гладку і чисту поверхню АКГВ.

  Термін служби газового апарата не менше 14 років.

 • Гарантийный срок 36 мес
  Мощность номинальная 3 кВт
  Коэффициент полезного действия 95 %
  Вид топлива Электричество
  Способ установки Настенный
  Назначение котла Одноконтурный
  Объем воды в котле 12 л
  Расход газового топлива 0.78 куб. м/час
  Минимальная температура в режиме отопления 40 град.
  Давление газа на входе в котел 13 мбар
  Максимальное рабочее давление системы отопления 3 бар
  Максимальная температура в режиме отопления 90 град.

Відгуки

Написати відгук

Газовий котел Геліос АКГВ 10м

Газовий котел Геліос АКГВ 10м