Category

Категорії

Газовий котел Геліос АОГВ 10 лівий

1439

Новий продукт

4 815,00 грн.

 • Незалежний Геліос АОГВ 10 лівий - парапетний одноконтурний газовий котел бездимохідний з відводом продуктів згоряння через канал і забором повітря через повітропідвідному канал зовні приміщення.

  Підключення до системи опалення - справа, газу (автоматика) - зліва.

  Газовий котел Геліос АОГВ 10 має закриту герметичну камеру згоряння, тобто здійснює забір повітря зовні будівлі і випуск продуктів згоряння за межі будівлі за власними горизонтальних каналах через трубу димохідну, вмонтовану в отворі зовнішньої стіни будівлі, і ВІТРОЗАХИСНА пристрій зовні, тому не вимагає вертикального димоходу.

  Теплообмінник - сталевий зварний зі спеціальними вертикальними жаропроводящімі безшовним суцільнотягнені трубами товщиною 3 мм для відводу димових газів. Всі теплообмінники випробовуються на надлишковий тиск до 2 атм., Що дозволяє монтувати систему з насосом.

  Апарат розрахований на застосування, як у відкритій, так і в закритій системах опалення. При монтажі апарату в закритій системі обов'язкова установка на трубопроводі, що подає, до відсічного вентиля, запобіжного клапана номінального тиску 150 кПа (1,5 кгс / см 2)

  Газовий котел оснащений регулюючою автоматикою "630 EUROSIT" виробництва Італії, яка забезпечена багатофункціональної рукояткою управління і кнопкою пьезорозжига, а так само атмосферної мікрощілинні газовим пальником POLIDORO Італія.

  Відмітною якістю цієї моделі є її мінімальні габарити, що дозволяє розмістити АОГВ навіть на кухні. Котел комплектується набором кріплень на стіну.

  Облицювальні панелі газового котла виконані за допомогою точкового зварювання, що забезпечує гладку і чисту поверхню АОГВ.

  Опалювальна площа становить 100 м.кв. Ця модель газового котла Геліос АОГВ "Класик" спеціально розроблена для квартир і малометражних приміщень.

  Для економічної роботи газового котла (витрата газу до 1,1 м.куб. / Год.) Обсяг води в системі опалення не повинен перевищувати: 150л для чавунних радіаторів; 95л для ребристих труб;

  Якщо Ви піклуєтеся про навколишнє середовище, то наші котли спеціально для Вас: спеціальне обладнання забезпечує мінімальні   викиди   чадного   газу в атмосферу.

  Також для Вашої зручності модель обладнана термометром для візуалізації температури теплоносія і закритою камерою згоряння газу.

  Термін служби газового апарата не менше 14 років.

 • Гарантийный срок 36 мес
  Мощность номинальная 3 кВт
  Коэффициент полезного действия 95 %
  Вид топлива Электричество
  Способ установки Настенный
  Назначение котла Одноконтурный
  Объем воды в котле 12 л
  Расход газового топлива 0.78 куб. м/час
  Минимальная температура в режиме отопления 40 град.
  Максимальное рабочее давление системы отопления 3 бар
  Максимальная температура в режиме отопления 90 град.

Відгуки

Написати відгук

Газовий котел Геліос АОГВ 10 лівий

Газовий котел Геліос АОГВ 10 лівий