Category

Категорії

Керамічна нагрівальна панель ПКІТ 750 Вт

1122

Новий продукт

2 036,03 грн.

-3%

2 099,00 грн.

 • ТМ Венеція це електричні обігрівачі нового покоління, які як ніколи соответсвующей своїй назві. Якщо Вам необхідно обігріти приміщення, що не мають обігріву або існуюче опалювання недостатньо ефективно, то установка нагрівальних панелей з контролюючим управлінням, дозволить повноцінно обігріти.

  переваги

  Економічність - панельний обігрівач досить продуктивний, він максимально ефективно використовує витрачену електроенергію.

  Екологічність -панели не впливають на екологію у Вашому домі, не спалюють кисень, не піднімають пил, і нагрівальний елемент не спалює її. Ви не відчуєте сухості повітря і сторонніх запахів, ви лише відчуєте приємне тепло.

  Практичність - нагрівальні панелі відрізняє простота установки, відсутність необхідності отримання дозвільної документації та погоджень.

  Надійність - завдяки використанню якісних матеріалів і сучасного обладнання, обігрівачі можуть прослужити до 30 років. Лицьова сторона виготовлена ​​з натурального або штучного каменю, що не дозволить пошкодити нагрівальний елемент і вивести обігрівач з ладу. Ця опція значно розширять сферу застосування, дозволяючи встановлювати панельні обігрівачі «Венеція», в громадських місцях, крім можливості випадкового пошкодження. Гарантійний термін експлуатації, становить 5 років. Вся продукція сертифікована.

  Можливість управління температурою кожного приміщення окремо.

 • Гарантийный срок 36 мес
  Количество режимов работы 4
  Рекомендуемая площадь помещения 14 кв.м
  Напряжение сети 220~240 В
  Мощность 130
  Способ установки Настенный
  Потребляемая мощность 4 Вт
  Тип установки Напольный
  Тип управления Механическое
  Время работы 7 час
  Тип источника энергии Электрический
  Материал корпуса Металл
  Максимальная температура нагрева корпуса 85 град.

Відгуки

Написати відгук

Керамічна нагрівальна панель ПКІТ 750 Вт

Керамічна нагрівальна панель ПКІТ 750 Вт