Category

Категорії

Знижена ціна! Котел електричний Титан 6 кВт Переглянути більше

Котел електричний Титан 6 кВт

1138

Новий продукт

6 634,80 грн.

-5%

6 984,00 грн.

 • Електричні котли Титан можуть встановлюватися як в нові, так і в існуючих системах опалення разом із раніше встановленими нагрівальними приладами, що діють паралельно. Автоматика дозволяє підтримувати необхідну температуру і регулювати витрати електроенергії відносно до опалювальної площі приміщення. При цьому немає необхідності постійного контролю роботи котла.

  опис

  У базову модель котла входить: два (три) ступені потужності, електронний регулятор і електронний індикатор температури. Додатково комплектуються циркуляційним насосом.Електріческіе котли Титан міні-преміум мають 4 приєднувальних патрубка, розташованих по два з лівого і правого боку виробу, що є досить зручним для виконання монтажних робіт.

  Електронне табло, регулятор і індикатор температури показують значення поточної температури теплоносія і дають можливість задавати верхню і нижню межі температури роботи електрокотла, що робить експлуатацію ще зручніше і комфортніше.

  Котли Титан міні-преміум мають габаритні розміри менші, ніж у стандартних моделей котлів. Це дозволяє уникнути труднощів при виборі місця для установки котлів.

 • Гарантийный срок 36 мес
  Напряжение сети 220~240 В
  Мощность номинальная 3 кВт
  Коэффициент полезного действия 95 %
  Способ установки Настенный
  Назначение котла Одноконтурный
  ТЭНовый нагреватель да

Відгуки

Написати відгук

Котел електричний Титан 6 кВт

Котел електричний Титан 6 кВт